آخرین مقالات
برای کودکان زیر 12 ماه چه اسباب بازی بخریم؟
  کودک از سن 7 ماهگی شروع به کنجکاوی و سرک کشیدن می کند. او دوست دارد وسایل مختلف را لمس کند... ادامه مطلب
0 نظرات
برای حفظ زیبایی در دوران بارداری چه کنیم؟
  در حال حاضر بیش از هر زمان بدن شما نیاز به مواد مغذی برای غذا خوردن ... ادامه مطلب
0 نظرات
فواید مصرف موز در بارداری
  موز از جمله مواد غذایی مفید برای حفظ سلامتی زنان باردار و ضروری در ش... ادامه مطلب
0 نظرات
چرا زنان از زایمان طبیعی می ترسند؟؟؟
   یکی از مهم ترین دغدغه های زنان باردار این است که چگونه زایمان ... ادامه مطلب
0 نظرات
در بارداری چه بخوریم تا دختری زیبا به دنیا آوریم؟
  رازیانه گیاهی دوساله که تا ارتفاع ۲ متر رشد می‌کند و ریشه دوکی شکل د... ادامه مطلب
0 نظرات
نکات اساسی برای بارداری بدون ریسک
  اگر قصد بچه دار شدن را دارید و می خواهید بارداری بدون  ریسکی را سپری کنید  با ما همراه شوید تا با مهمترین ... ادامه مطلب
0 نظرات
عنوان ها

قصه

كتاب قصه براي كودكان 7 تا 9 سال

مرتب کردن بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست شبکه
365 قصه شب از حیوانات
365 قصه شب از حیوانات این کتاب شامل 365 قصه عامیانه به زبان حیوانات است به منظور تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان تألیف شده است. در این داستان ها که آمیخته به افسانه است، قهرمان داستان به سوی ارزش هایی از جمله مهربانی، محبت، عدالت و ... گام برمی دارد و پس از گذراندن موانع و سختی ها، عدل و داد..
20,000تومان قیمت بدون مالیات: 20,000تومان
64 قصه براي كودكان (مجموعه 12 جلدي)
قصه هاي كوچك براي بچه هاي كوچك مجموعه 12 جلدي قصه هاي كوچك براي بچه هاي كوچك به صورت يك جلد كتاب نفيس با عنوان 64 قصه براي كودكان تهيه و در اختيار علاقمندان قرار گرفت. اين اثر در پايان كتاب فارسي اول و دوم دبستان به عنوان كتاب مناسب معرفي شده است. مجموعه داستان هاي اين كتاب عبارتند از: ..
15,000تومان قیمت بدون مالیات: 15,000تومان
آرزوی بزرگ مداد سیاه
آرزوی بزرگ مداد سیاه مدادسیاه یک مداد قدبلند و نو بود. او مداد خوشبختی بود. فقط یک آرزو داشت یک آرزوی بزرگ. موفقیت های بزرگ با آرزوهای کوچک آغاز می شوند. داستان این کتاب به کودک می آموزد آرزوهایش را جدی بگیرد و آن ها را دنبال کند تا به یک زندگی موفق و ارزشمند دست یابد. ..
1,900تومان قیمت بدون مالیات: 1,900تومان
آرزوی عجیب لاک پشت
اين ماجرای لاکی است. لاک پشت كوچولوئي كه در جنگلي بزرگ زندگي مي كرد. او مانند همه ي لاك پشت ها لاك بزرگ و سنگيني پشت خود داشت كه نمي گذاشت تند راه برود. لاكي به حيوان هاي سريع جنگل حسودي مي كرد و از اين كه نمي توانست با آنها بازي كند خيلي ناراحت بود. در يك بعد از ظهر گرم تابستان وقتي لاكي..
4,000تومان قیمت بدون مالیات: 4,000تومان
آرزوی مرد فقیر
قصه های مثنوی روزی روزگاری در زمان قدیم، جواني زندگي مي كرد كه نامش «عادل» بود. عادل كار و بار درست و حسابي نداشت، اما آدم خوبي بود. او از شهر ديگري به آن جا آمده بود و هركس چيزي درباره اش مي گفت. اما خودش مي گفت: «آمده ام پدربزرگم را پيدا كنم. او سالها پيش به اي شهر آمده است و ديگر برنگشته» ..
1,500تومان قیمت بدون مالیات: 1,500تومان
آرش کمانگیر
آرش کمانگیر هدف از نگارش این داستان ارایه یک شخصیت نو از آرش کمانگیر نیست ، بلکه تلاشی است برای نزدیک و همراه شدن با یک قهرمان اسطوره ای و ایجاد ارتباط آسان و قابل درک برای کودکان این مرز و بوم. در این روایت ، زندگی آرش کمانگیر از آن حالت تاریخی و افسانه ای بیرون آمده و به آرش آشنا و باور..
2,500تومان قیمت بدون مالیات: 2,500تومان
آشنایی کودک با شیر
ماجراهای خرس دانا «کتاب برچسب» مجموعه خرس دانا شامل چهار كتاب با نام هاي: آشنايي كودك با گندم، آشنايي كودك با چوب، آشنايي كودك با عسل و آشنايي كودك با شير مي باشد. در هر مجموعه كودك همراه با خواندن داستان مي بايست با برچسب هاي موجود در كتاب جاهاي خاليِ تعبيه شده در هر نقاشي را به درستي كامل ن..
2,000تومان قیمت بدون مالیات: 2,000تومان
آشنایی کودک با عسل
آشنایی کودک با عسل «كتاب برچسب» مجموعه خرس دانا شامل چهار كتاب با نام هاي: آشنايي كودك با گندم، آشنايي كودك با چوب، آشنايي كودك با عسل و آشنايي كودك با شير مي باشد. در هر مجموعه كودك همراه با خواندن داستان مي بايست با برچسب هاي موجود در كتاب جاهاي خاليِ تعبيه شده در هر نقاشي را به درستي كامل ..
2,000تومان قیمت بدون مالیات: 2,000تومان
آشنایی کودک با گندم
آشنایی کودک با گندم  «كتاب برچسب» مجموعه خرس دانا شامل چهار كتاب با نام هاي: آشنايي كودك با گندم، آشنايي كودك با چوب، آشنايي كودك با عسل و آشنايي كودك با شير مي باشد. در هر مجموعه كودك همراه با خواندن داستان مي بايست با برچسب هاي موجود در كتاب جاهاي خاليِ تعبيه شده در هر نقاشي را به درست..
2,000تومان قیمت بدون مالیات: 2,000تومان
ابري
گربه كوچولويي كه از آسمان آمد پانزده روز بعد از تولدم توانستم چشم هايم را باز كنم. خيلي زود فهميدم كه مادر و سه تا خواهر و برادر دارم. ما در يك خانه ي زيبا زندگي مي كرديم و توي يك سبد بزرگ و راحت مي خوابيديم. از صبح تا شب كارمان فقط خوردن و خوابيدن و بازي كردن بود. يك روز بچه هايي كه در آ..
4,000تومان قیمت بدون مالیات: 4,000تومان
اردک فراموشکار
داستان های حیوانات یک روز آفتابی بود. اآلفی پری کوچولو، مارتا خرگوشه و كتي گربه توي باغشان در كنار رودخانه مشغول كار كردن بودند. دافني، خانم اُردك داشت با شش جوجه زرد و پشمالويش به بازار مي رفت، رو به آن ها كرد و با صداي بلند گفت: «صبح به خير دوستان.» در همين وقت پيرزن دارو فروش با قا..
3,500تومان قیمت بدون مالیات: 3,500تومان
اسرار گنج پنهان
قصه های مثنوی روزي، روزگاري جوان خوش دل و مهرباني به نام «عارف» در شهر كرمان زندگي مي كرد. عارف به تازگي پدر ثروتمندش را از دست داده بود و تمام ثروت پدرش به او رسيده بود. عرف دل مهرباني داشت، اما آينده نگر نبود. پول هايش را بي حساب و كتاب خرج مي كرد و ميهماني هاي مجلل مي گرفت. هر كس از راه مي..
1,500تومان قیمت بدون مالیات: 1,500تومان
افسانه ی درخت زندگی
قصه های مثنوی روزی بود و روزگاری، شهری بود و شهریاری. شهرياري كه هميشه آرزو داشت عمرش جاويدان باشد و پادشاهي كند. یک شب که اتفاقاً شب یلدا هم بود؛ پادشاه، دانشمندان و حكيمان را به قصرش دعوت كرد تا شب نشيني كنند. وقتي شام خوردند و حرف هايشان گل انداخت قرار شد هركس يك سخن جالب بگويد. سخ..
1,500تومان قیمت بدون مالیات: 1,500تومان
الاغ دانا
الاغ دانا این کتاب داستان الاغ پیر و دانایی است که در مواقع سختی و خطر نا امید نشده و با زرنگی از پس مشکلاتش بر می آید. با مطالعه این کتاب کودک در عین آشنایی با داستان های کهن کشورمان می تواند از تماشا و بازی با چشم عروسکی که در هر صفحه به جای چشم شخصیت های اصلی داستان تعبیه شده نیز لذت ببرد...
2,500تومان قیمت بدون مالیات: 2,500تومان
انگشتر موميائي (ماجراهاي دانلد داك 2)
انگشتر موميائي و دو قصه ي ديگر در  اين كتاب سه قصّه ي كميك استريپ مي خوانيم: انگشتر موميائي، بازنده ي بزرگ و آرتور ميمون عصبي در قصّه ي اول عمو دانلد و بردارزاده هايش هنگام بازديد از موزه، متوجه مي شوند كه انگشتر يكي از موميائي ها به سرقت رفته است. آيا كاري از دست آنها بر م..
6,500تومان قیمت بدون مالیات: 6,500تومان
اين چه جور پرنده ايست (قصه ها و تصويرها)
اين چه جور پرنده ايست در كنار يك جويبار، غازي زندگي مي كرد كه مرتب سر حيوانات غُر ميزد. او نسبت به همه چيز حسادت مي كرد و با هم بگو مگو داشت. به همين دليل حيوانات ديگر، به خاطر كارهاي او سر تكان مي دادند و مي گفتند: «عجب غازي! . . .» يك روز غاز در كنار بركه ايستاده بود. قويي را در حال شنا..
750تومان قیمت بدون مالیات: 750تومان
اژدهاي دريائي (ماجراهاي دانلد داك 4)
اژدهاي دريائي و دو قصه ي ديگر در اين كتاب سه قصه ي كميك استريپ مي خوانيم: اژدهاي دريائي، آتش سوزي عمدي و شير دريائي باهوش در قصه ي اول عمو دانلد و برادرزاده هايش با يك «خانه ي قايقي» به دريا سفر مي كنند. آنها در دل دريا با اژدهائي ترسناك رو به رو مي شوند و راهي جز جنگ با او ندارند. ام..
6,500تومان قیمت بدون مالیات: 6,500تومان
اژدهای دریاچه واکر (سفرهای علمی 9)
  آیا اژدهایی‌ در دریاچه‌ی‌ واکر زندگی‌ می‌کند؟ این‌ معمایی‌ است‌ که‌ شاگردان‌ کلاس‌ خانم‌ فریزل‌ می‌خواهند آن‌ را حلّ کنند. بچّه‌ها تلاش‌ می‌کنند به‌ زیر آب‌ بروند اما اتوبوس‌ به‌ زیر آب‌ نمی‌رود. آن‌ها ناچارند مسئله‌ را حل‌ کنند. شما هم‌ با آن‌ها سفر کنید تا پی‌ ببرید که‌ چرا بعضی‌ از ..
2,500تومان قیمت بدون مالیات: 2,500تومان
ای کاش به جای یه نفر ده نفر بودم
  این کتاب داستان پسر بچه ای پرکار اما پرمشغله است، که کارهای زیادی را در وقت کم باید انجام دهد. به همین دلیل آرزو می کند که .... این کتاب به همه ی ما می آموزد ، با کمی دقت و برنامه ریزی می توان به درستی از زمان محدود استفاده کرد. لیو پسر بچه ی فعال و پرکاری بود ، با اینکه همیشه ..
1,700تومان قیمت بدون مالیات: 1,700تومان
با هوش ترین کرم ابریشم دنیا
  این کتاب داستان کرم ابریشمی است که گرفتار یک پرنده ی بزرگ می شود . این کتاب به بچه ها می آموزد در شرایط سخت نیروی فکر و اندیشه می تواند به آن ها کمک کند. یکی بود یکی نبود یک پرنده ی بزرگ سیاه بود که یک کرم ابریشم کوچک پیدا کرد آن را در یک شیشه گذاشت و در آن را بست . . . . ..
3,600تومان قیمت بدون مالیات: 3,600تومان
جديدترين کالاها