آخرین مقالات
تحریک حس لامسه در تقویت هوش کودک
این مطلب ویژه کودکان زیر یکسال می باشد. تقویت هوش کودک با بازی... ادامه مطلب
0 نظرات
نکات طلایی در رابطه ی پدر و دختر
پنج نکته طلایی : همیشه ... ادامه مطلب
0 نظرات
مادر و پسر (تدابیری از صمیم قلب)
بچه ی شما پسره این کلمه اغاز سفر یک مادر است.بزرگ کردن یک پسر با محبت قوی و موفق کار ساده ای نیست بلکه باید گفت که در هر قد... ادامه مطلب
0 نظرات
دانستنیهای مادر و دختری
رابطه ی یک مادر با دخترش قبل از تولد کودک و در حقیقت از دوران کودکی خود مادر شروع می شود زیرا دوران کودکی او بیانگر آن چیزی است که وی ... ادامه مطلب
0 نظرات
مرد بار اوردن یک پسر کاری مردانه است (رابطه ی پدر و پسر)
مرد بار آوردن یک پسر کاری مردانه است،از آغاز خلقت این وظیفه بر عهده ی پدران بوده که پسرهایشان را مسئول،مهربان؛شجاع و قابل احترام بار آ... ادامه مطلب
0 نظرات
احتمال وقوع سندرم داون در كودكم چقدر خواهد بود؟
واقعیت این است که خطر متولد شدن نوزادی مبتلابه سندرم داون از مادران با سن و سال بالاتر، بیشتر است بطوریکه با افزایش سن مادرخ... ادامه مطلب
0 نظرات
عنوان ها
مجموعه کتابهای نگهداری از نوزاد

 

 

 

 

قصه

قصه ها و داستان های مفهومی تربیتی برای کودکان 3 تا 6 سال

مرتب کردن بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست شبکه
365 قصه قبل از خواب
365 قصه قبل از خواب این مجموعه ی دلنشین با داستان های کوتاه زیبایش، همه ی شما را قبل از خواب مهمان میکند. تصاویررنگارنگ باعث می شود والدین و کودکان بتوانند با هم این کتاب را مطالعه کنند. اندازه ی بزرگ حروف چاپ شده، کودکان را تشویق می کند تا خودشان داستان ها را بخوانند. با خواندن یک داستان برا..
12,000تومان قیمت بدون مالیات: 12,000تومان
64 قصه براي كودكان (مجموعه 12 جلدي)
قصه هاي كوچك براي بچه هاي كوچك مجموعه 12 جلدي قصه هاي كوچك براي بچه هاي كوچك به صورت يك جلد كتاب نفيس با عنوان 64 قصه براي كودكان تهيه و در اختيار علاقمندان قرار گرفت. اين اثر در پايان كتاب فارسي اول و دوم دبستان به عنوان كتاب مناسب معرفي شده است. مجموعه داستان هاي اين كتاب عبارتند از: ..
250,000تومان قیمت بدون مالیات: 250,000تومان
آرزوی عجیب لاک پشت
اين ماجرای لاکی است. لاک پشت كوچولوئي كه در جنگلي بزرگ زندگي مي كرد. او مانند همه ي لاك پشت ها لاك بزرگ و سنگيني پشت خود داشت كه نمي گذاشت تند راه برود. لاكي به حيوان هاي سريع جنگل حسودي مي كرد و از اين كه نمي توانست با آنها بازي كند خيلي ناراحت بود. در يك بعد از ظهر گرم تابستان وقتي لاكي..
4,000تومان قیمت بدون مالیات: 4,000تومان
آشنایی کودک با شیر
ماجراهای خرس دانا «کتاب برچسب» مجموعه خرس دانا شامل چهار كتاب با نام هاي: آشنايي كودك با گندم، آشنايي كودك با چوب، آشنايي كودك با عسل و آشنايي كودك با شير مي باشد. در هر مجموعه كودك همراه با خواندن داستان مي بايست با برچسب هاي موجود در كتاب جاهاي خاليِ تعبيه شده در هر نقاشي را به درستي كامل ن..
2,000تومان قیمت بدون مالیات: 2,000تومان
آشنایی کودک با عسل
آشنایی کودک با عسل «كتاب برچسب» مجموعه خرس دانا شامل چهار كتاب با نام هاي: آشنايي كودك با گندم، آشنايي كودك با چوب، آشنايي كودك با عسل و آشنايي كودك با شير مي باشد. در هر مجموعه كودك همراه با خواندن داستان مي بايست با برچسب هاي موجود در كتاب جاهاي خاليِ تعبيه شده در هر نقاشي را به درستي كامل ..
2,000تومان قیمت بدون مالیات: 2,000تومان
آشنایی کودک با گندم
آشنایی کودک با گندم  «كتاب برچسب» مجموعه خرس دانا شامل چهار كتاب با نام هاي: آشنايي كودك با گندم، آشنايي كودك با چوب، آشنايي كودك با عسل و آشنايي كودك با شير مي باشد. در هر مجموعه كودك همراه با خواندن داستان مي بايست با برچسب هاي موجود در كتاب جاهاي خاليِ تعبيه شده در هر نقاشي را به درست..
2,000تومان قیمت بدون مالیات: 2,000تومان
آنی آرایشگر (شغل آینده ی من11)
داستان های اجتماعی درباره مشاغل آنی آرایشگر وقتی داشت درِ سالنش را باز می کرد، با خودش می خواند: «قیچی ها ببرند       برس ها فر بدهند      شانه ها صاف کنند      تا من آرایش کنم.» آنی امروز خیلی خوشحال است، چون..
3,000تومان قیمت بدون مالیات: 3,000تومان
اردک فراموشکار
داستان های حیوانات یک روز آفتابی بود. اآلفی پری کوچولو، مارتا خرگوشه و كتي گربه توي باغشان در كنار رودخانه مشغول كار كردن بودند. دافني، خانم اُردك داشت با شش جوجه زرد و پشمالويش به بازار مي رفت، رو به آن ها كرد و با صداي بلند گفت: «صبح به خير دوستان.» در همين وقت پيرزن دارو فروش با قا..
3,500تومان قیمت بدون مالیات: 3,500تومان
اشلی آتش نشان (شغل آینده ی من6)
داستان های اجتماعی درباره مشاغل یک روز صبح اشلی آتش نشان به گربه اش گفت: «چه توفانی بود دیشب! زوزه ی باد را می شنیدی؟» بعد درست وقتی اشلی آتش نشان می خواست سرکارش برود، زنگ خطر به صدا درآمد. اشلی آتش نشان گفت: «توفان درختی را زمین انداخته و جاده را بسته است.»   اشلی آتش ن..
3,000تومان قیمت بدون مالیات: 3,000تومان
الاغ دانا
الاغ دانا این کتاب داستان الاغ پیر و دانایی است که در مواقع سختی و خطر نا امید نشده و با زرنگی از پس مشکلاتش بر می آید. با مطالعه این کتاب کودک در عین آشنایی با داستان های کهن کشورمان می تواند از تماشا و بازی با چشم عروسکی که در هر صفحه به جای چشم شخصیت های اصلی داستان تعبیه شده نیز لذت ببرد...
2,500تومان قیمت بدون مالیات: 2,500تومان
این چه جور پرنده ایست (قصه ها و تصویرها)
قصه های تربیتی کودکان در كنار يك جويبار، غازي زندگي مي كرد كه مرتب سر حيوانات غُر ميزد. او نسبت به همه چيز حسادت مي كرد و با هم بگو مگو داشت. به همين دليل حيوانات ديگر، به خاطر كارهاي او سر تكان مي دادند و مي گفتند: «عجب غازي! . . .» يك روز غاز در كنار بركه ايستاده بود. قويي را در حال شنا..
750تومان قیمت بدون مالیات: 750تومان
با هوش ترین کرم ابریشم دنیا
  این کتاب داستان کرم ابریشمی است که گرفتار یک پرنده ی بزرگ می شود . این کتاب به بچه ها می آموزد در شرایط سخت نیروی فکر و اندیشه می تواند به آن ها کمک کند. یکی بود یکی نبود یک پرنده ی بزرگ سیاه بود که یک کرم ابریشم کوچک پیدا کرد آن را در یک شیشه گذاشت و در آن را بست . . . . ..
3,600تومان قیمت بدون مالیات: 3,600تومان
باغچه ی هاپو
باغچه ي هاپو بذرها بكاريم يا بگذراريم پرنده ها بخورند؟ هاپو خيلي دوست دارد با  پدربزرگشبه باغ برود و در كاشتن بذرها به او كمك كند. ولي انگار پرنده ها هم خيلي دوست دارند كه اين بذرها را بخورند! حالا هاپو پدربزرگ بايد چه كار كنند؟ كتاب هاي هاپو و دوستانش، هم داستان هائي جذاب و..
1,800تومان قیمت بدون مالیات: 1,800تومان
بدون تو چه كار كنم؟
  داستانی ازجدایی و دیدار دوباره ی دو دوست. فی جی نمی داند تنها و بدون دوست خوبش چه کار کند، تا این که می فهمد نباید همیشه به دنبال دوست بود ... گاهی او تو را پیدا می کند. هر فردی که دوست صمیمی اش به تعطیلات یا شهر دیگری رفته است با احساسات و نگرانی های فیجی به خوبی آشناست. ا..
2,900تومان قیمت بدون مالیات: 2,900تومان
بزک سر به هوا
ترانه های قشنگ برای بچه های خوب بزک سر به هوا قصه ای است منظوم که با ساختار ساده برای کودکان گروه سنی الف سروده شده است. تویِ یه دشتِ قشنگ          با گُلایِ رنگارنگ گلّه ای با چوپونش          چو..
1,500تومان قیمت بدون مالیات: 1,500تومان
بند انگشتی
یکی بود، يكي نبود. در زمان هاي خيلي دور در كشور ژاپن زن و مردي زندگي مي كردند كه صاحب فرزندي نمي شدند. آنها هميشه به عبادتگاه مي رفتند و دعا مي كردند تا خداوند به آنها فرزندي بدهد. براي آنها مهم نبود كه فرزندشان دختر باشد يا پسر، تپل و چاق باشد يا كوچولو و ريز. حتي آنها راضي بودند بچه..
3,000تومان قیمت بدون مالیات: 3,000تومان
بيني من nose
..
3,200تومان قیمت بدون مالیات: 3,200تومان
بپر بیرون کوچولو
  این کتاب، قصه ی یک بچه کانگورو است که دوست ندارد از کیسه ی مادرش بیرون بیاید. این قصه، سعی دارد در جهت کم کردن وابستگی های عاطفی بیش از حد کودکان نسبت به والدین و محیط خانه گامی بردارد. کانگورو کوچولو عاشق این است که توی جیب مامانش باشد آخر آن جا نرم است بوی خوبی می دهد و پ..
2,700تومان قیمت بدون مالیات: 2,700تومان
بچه خرگوش rabbit
..
3,200تومان قیمت بدون مالیات: 3,200تومان
بیلی بنا (شغل آینده ی من8)
داستان های اجتماعی درباره مشاغل بیلی بنا صبح زود از خواب بیدار شد و گفت «امروز کارِ خانه ی خانم داگزبری را تمام می کنم. امیدوارم از خانه اش خوشش بیاید.» بیلی بنّا همان طور که سوت می زد و می رفت، گفت: «قبل از آمدن خانم داگز بری کارهای زیادی را باید انجام بدهم.»   بیلی بنا هشتم..
3,000تومان قیمت بدون مالیات: 3,000تومان
جديدترين کالاها